سوالات متداول

به سوالات شما پاسخ داده‌ایم

1مزیت ادیوری نسبت به پلتفرم‌های تبلیغاتی مشابه چیست؟
ادیوری پلتفرم تبلیغات درون اپلیکیشن و بازی شرکت یکتانت، بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران است. ادیوری با بهره‌مندی از هزاران کمپین‌ فعال روزانه در یکتانت تنوع بالای تبلیغات در پی‌ آن درآمد حداکثری را برای صاحبان برنامه‌های موبایل رقم میزند. مفتخر هستیم که تا به امروز توانسته‌ایم برای ناشران ادیوری درآمدی بیش از پیش ایجاد کنیم.
2چگونه درآمد دلاری داشته باشم؟
شما می توانید با استفاده از sdk ادیوری نمایش تبلیغات خارجی از نتوورک‌های مختلف خارجی نظیر AdMob و Unity Ads را در برنامه خود انجام دهید. برای این کار نیاز به استفاده از SDK مجزا نیست و کافیست طبق مستندات موجود عمل کنید. پس از پیاده سازی SDK، درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما به تیم ادیوری ارسال کنید، برنامه شما توسط تیم ادیوری بررسی خواهد شد و نمایش تبلیغات خارجی شما بدون نیاز به هیچ تغییری در برنامه آغاز می‌شود.
3تعرفه انجام تبلیغات ادیوری به چه صورت است؟
انجام تبلیغات ادیوری برای اهداف مختلفی نظیر جذب کاربر، نصب اپلیکیشن، افزایش فروش، گردآوری فرم تماس و … اتفاق می‌افتد و با توجه به جامعه هدف و محصول شما متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تبلیغات کلیکی سایت یکتانت مراجعه نمایید.
4درآمد زایی تبلیغات در ادیوری به چه میزان است؟
درآمد شما از نمایش تبلیغات در اپلیکیشن یا بازی خود با توجه به جامعه مخاطب، نوع جایگاه‌های تبلیغات، سبک بازی یا برنامه و … متفاوت است. ادیوری به شما تضمین درآمد بیش از هر شبکه‌ تبلیغاتی دیگری را می‌دهد، در مورد تخمین اندازه درآمد زایی و همکاری‌ها با تضمین درآمد با ما تماس بگیرید.

اگر پاسخ خود را نیافتید، سوال خود را با ما درمیان بگذارید


کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و علاوه بر پاسخ‌دهی به تمام سوالات شما، تلاش می‌کنند شما را در دستیابی به بهترین نتیجه در امر تبلیغات یا کسب درآمد راهنمایی نمایند.

ثبت‌نام