درباره ما

پلتفرم تبلیغات اپلیکیشنی ادیوری

چرا به وجود آمدیم؟

یکتانت از ابتدای ظهور خود در دنیای تبلیغات سعی در ارائه‌ی خدمات کامل و با کیفیت و به صرفه به برند‌ها و صاحبان رسانه‌های دیجیتال بوده. یکتانت توانسته طی چند سال گذشته بستر وب و شبکه‌های اجتماعی به بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین تبدیل شود و مورد اعتماد بیش از ۲۰۰۰۰ برند و ۱۰۰۰ وب سایت ایرانی قرار بگیرد. در راستای پوشش کامل خدمات تبلیغات دیجیتال و ایجاد تجربه‌ی بهتر انجام و نمایش تبلیغات، در سال ۹۹ ادیوری در یکتانت ایجاد شد. ادیوری پلتفرم تبلیغات دیجیتال بر بستر اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایل است که انواع تبلیغات بنری، همسان و ویدئویی را برای این رسانه ها تامین می‌کند.

اهداف و چشم انداز ما

ادیوری از یک سو با هدف ایجاد درآمد بهتر، نمایش تبلیغات متنوع و هدفمند با توجه به کاربران برنامه، ایجاد درآمد ارزی برای صاحبان اپلیکیشن و بازی و کمک به رشد و پیشرفت این برنامه‌ها و از سویی دیگر برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی پربازده و هدفمند بر بستر اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایل ایجاد شده. امید است فعالیت‌های ادیوری گامی در پیشرفت صنعت نرم افزار و بازی‌ موبایل و تبلیغات موبایلی در ایران باشد و بتوانیم با بهتر کردن هر چه بیشتر نمایش تبلیغات در بستر برنامه‌های موبایل، رشد خوبی در این حوزه رقم بزنیم.

درباره ما

ادیوری پلتفرم تبلیغات درون اپلیکشن و بازی یکتانت، بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران است. صاحبان اپلیکیشن‌ها و بازی موبایل با کمک ادیوری می‌توانند در برنامه‌ی خود انواع تبلیغات بنری، همسان و ویدئویی را نمایش داده و درآمد زایی کنند. همچنین دریافت نصب و کاربر برای برنامه‌ و یا مخاطب برای برند خود را می‌توانید از طریق تبلیغات بر بستر ادیوری انجام داده و تبلیغات پربازده و به صرفه‌ای را تجربه کنید.

Sign Up